Medinės žaidimų aikštelės vaikams – DUK

Medinės žaidimų aikštelės vaikams. Kasdien gauname vis daugiau įvairiausių užklausų apie medines žaidimų aikšteles. Jie būna patys įvairiausi, nuo lengvai atsakomų iki šiek tiek sunkesnių. Tačiau visuomet stengiamės pateikti Jus tenkinantį atsakymą, o ne atsakyti paviršutiniškai, keliais žodžiais ir ne visai aiškiai. Tad šiandienos mūsų įrašą nutarėme paskirti būtent dažnai užduodamiems klausimams (DUK).

Medinės žaidimų aikštelės vaikams

Medinės žaidimų aikštelės vaikams

Klausimai apie medines vaikų zaidimu aiksteles MazylioPalepe.lt, kurie galbūt kitiems atrodo elementarūs ir galite atrasti atsakymus internete, tačiau kitiems jie gana aktualūs ir patogiausia viską rasti vienoje vietoje, būtent ten kur ir ieškote savo kiemui medinės žaidimų aikštelės.

Naudinga pasidomėti:

Dažnai užduodami klausimai

1. Vienas iš pačių dažniausiai pasitaikančių klausimų- ar medinės žaidimų aikštelės atkeliauja impregnuotos, ar jas dar kažkaip papildomai reikia paruošti patiems prieš naudojimą? Tai atsakymas jog taip jos ateina impregnuotos sertifikuotais ir lauko sąlygoms tinkamais impregnantais, kurie apsaugo nuo drėgmės ir kitų iššūkių lauke. Taigi papildomai Jums nieko daryti nereikės, tiesiog rekomenduojame medines žaidimų aikšteles impregnuoti patiems per sezoną 1-2 kartus ir taip ilgiau išlaikyti medienos atsparumą lauko sąlygoms. Taip pat iš naujo kasmet impregnuodami galėsite ir atnaujinti medines žaidimų aikštelės spalvą.

2. Koks medinės žaidimų aikštelės pristatymo terminas? Terminas dažniausiai visuomet nurodytas prie Jūsų pasirinktos medinės žaidimų aikštelės ir jeigu ji nėra išparduota terminas būna 3-5darbo dienos, jeigu savaitės viduryje išpuola laisvadienis tuomet gali diena ar dviem prailgėti pristatymo terminas, tačiau apie situaciją visuomet pranešame klientam, atsiunčiame siuntos kodą ir visuomet atsakome į iškylančius klausimus apie pristatymą jo eigoje.

3. Ar kainuoja papildomai impregnavimas? Ne, kainą, kurią matote prie Jūsų pasirinkto medinės žaidimų aikštelės modelio jau yra galutinė ir kaip dažnai tenka matyti kitose parduotuvėse nesipliusuoja dar kiti priedai papildomai, impregnavimas taip pat. Kaina nurodyta su viskuom, ką matote prie žaidimų aikštelės nuotraukos arba galite paskaityti aprašymą, kol kas pristatymas taip pat nekainuoja papildomai, tačiau ši nuolaida gali greitu metu pasibaigti dėl išaugusių kuro kainų ir kitų gamybinių procesų.

Taigi, kaip išsirinkti medinę žaidimų aikštelę vaikams žinote, tereikia susirasti MazylioPalepe.lt ir įsigyti geriausią konstrukciją vaikams.

Straipsniu talpinimas